Новини

Спільний з ДСНС курс для ідентифікаторів

Спільний з ДСНС курс для ідентифікаторів

ПМН, ПФМ-1, ПОМ-2, ОЗМ-72, МОН-50, ТМ-62-М, ПТМ-1, РГД-5. Це лише невеликий перелік маркувань смерті: російських мін, гранат, снарядів, ракет. Деякі з них суворо заборонені міжнародними конвенціями. Але ворог нехтує людяністю та будь-якими правилами.

З 29 червня до 1 липня проходив перший «Цільовий курс щодо порядку ідентифікації вибухонебезпечних предметів». Цей проєкт реалізується на базі ДСНС в межах програми «Вільна земля» Благодійного фонду Банку Львів.

Випускниками стали 54 небайдужих українці. Серед них — поліцейські, пожежники, військові, лісники, волонтери. Курсанти вчилися візуально ідентифікувати вибухонебезпечні предмети за їхніми типами та рівнем загрози, вживати необхідні заходи безпеки та надавати невідкладну медичну допомогу. Теоретичні знання були закріплені практичними заняттями на полігоні в лісі, де імітувалися мінні пастки. Свідоцтва ідентифікаторів отримали також представники Благодійного фонду Банку Львів, які успішно здали іспит за результатами курсу.

Реалізація проєкту ідентифікаторів, що здійснюється за сприяння програми «Вільна земля» Благодійного фонду Банку Львів, особливо важлива для віддалених територіальних громад у сільськогосподарських районах. Адже виявлення вибухонебезпечного предмета потребує негайного реагування. Ідентифікатор уповноважений ДСНС вживати мінімально необхідні заходи на місці до прибуття піротехніків.

Наш спільний проєкт з ДСНС України — це дієва допомога для саперів. Але передусім він спрямований на збереження життя українців. Разом ми звільнимо Україну від уламків зла!

Related Posts