Засновник Фонду — Банк Львів

Банк Львів був створений у 1990 році. У 2007 році став банком повністю з іноземним капіталом. 29 січня 2019 року 51% акцій банку викупив Швейцарський фонд responsAbility, а в 2022 році Північна Екологічна Фінансова Корпорація Nefco викупила 13, 94% акцій банку

Цікаві дані про Банк Львів:

10
відділень в Україні
87 %
іноземний капітал
30991
клієнтів банку
400
працівників банку

Наші цінності:

Чесність

Для нас гарний сервіс — це про відвертість та щирість, а не про завчені напам’ять фрази. Ми реально оцінюємо власні можливості й завжди говоримо правду щодо перспектив та ризиків для клієнта, а всі процеси банку будуємо на принципах доброчесності.

Проактивність

Сильні компанії будуються сильними людьми, і повсякчас кожен з нас доводить це власним прикладом. Ми готові щодня виходити із зони комфорту й долати «додаткову милю». Ми ведемо за собою і надихаємо людей на нові досягнення, безупинно вдосконалюючись разом зі своїми працівниками, партнерами та клієнтами.

Відповідальність

Нам не все одно, який вплив можуть мати наші слова, дії та рішення на життя інших людей. Ми переконані, що розсудливість та відповідальність усіх сторін домовленості — це ключовий фактор у досягненні поставлених цілей, саме тому дотримуємося найвищих етичних стандартів на кожному етапі співпраці, в кожній угоді та в кожному рішенні.

Люди

Люди, що хочуть розвиватися, створювати, знаходити нові шляхи розвитку, долати виклики, чесно працювати та самовдосконалюватися — саме для них ми щодня відчиняємо двері наших відділень. Ми вільні люди, що працюють заради вільних людей!