Новини

ДСНС інформує

ДСНС інформує

В липні цього року ДСНС спільно з Благодійним Фондом Банку Львів Фондом Східна Європа розпочали проєкт підготовки ідентифікаторів вибухонебезпечних предметів, мета якого – підвищення рівня обізнаності мінній безпеці серед населення.

За цей час через короткострокові програми пройшло близько 400 людей, серед яких працівники поліції, лісових господарств, комунальних служб та аграрії громад Київської та Чернігівської областей, які перебували в окупації.

Завдяки проведеній підготовці та налагодженій співпраці з ДСНС, ідентифікаторами було проведено більше 200 інформаційних заходів з населенням щодо мінної небезпеки та передано співробітникам ДСНС більше 150 повідомленнь про виявлення вибухонебезпечних предметів. Кожен такий виявлений ВНП – це врятовані життя наших громадян.

Проєкт триває, і до кінця року планується підготувати ще близько 380 ідентифікаторів з Миколаївської, Харківської та Чернігівської областей.

Записатись на курс ідентифікатора можна через мобільний додаток “Розмінування України”, або за посиланням: https://forms.gle/XDdZb8ezUzix24s37

Related Posts