Новини

Нам пів року!

Нам пів року!

«Програмі «Вільна земля» — пів року! Шість довгих доленосних місяців ми разом з вами допомагаємо розміновувати Україну. Благодійний фонд Банку Львів щільно співпрацює з ДСНС України та ЗСУ. Ми невпинно займаємося закупівлею амуніції для саперів та невтомно проводимо освітню роботу.

Наша особлива гордість — проєкт курсів підготовки ідентифікаторів вибухонебезпечних предметів ДСНС України. З самого початку його фінансує наша програма, і на її підтримку, зокрема, ідуть ваші пожертви.

Ідентифікатори — це лісники, пожежники, поліцейські, аграрії, просто хоробрі та небайдужі українці з деокупованих районів Київщини, Чернігівщини, Сумщини. Вони є добровільними помічниками саперів, що можуть на місці виявити небезпеку — нерозірвану міну, ракету, снаряд. Вже випущено 400 сертифікованих фахівців. Ще 380 отримають фах ідентифікатора до кінця року.

Результати — окриляють. Завдяки проєкту вже виявлено більш як 200 вибухонебезпечних предметів. А це, без перебільшення, десятки збережених доль. Тож ми продовжуємо. Підтримуйте програму «Вільна земля»! Разом ми звільнимо українську землю від уламків зла!»

Андрій Мельник, директор Благодійного фонду Банку Львів

Related Posts