Ми привезли партію амуніції для саперів ДСНС та лісників, які також є ідентифікаторами вибухонебезпечних предметів.
Українці добре пам’ятають, як саме через зону відчуження з перших днів повномасштабної агресії рухалися нескінченні військові колони росіян. Вони несли смерть та руйнацію.
Після втечі лише у місті Чорнобилі окупанти залишили по собі близько 2500 мінних пасток. Щільно заміновані навколишні ліси, багато там і нерозірваних снарядів. Через це в заповідниках гине чимало тварин, зокрема й червонокнижних.
Звірі часто потрапляють на мінні розтяжки. Вибухи призводять до пожеж та подальшої детонації. Гасіння вогню вкрай ускладнено, знову ж таки, через мінну небезпеку.
Лісники, пожежники, сапери щодня стійко протистоять лиху. Їхня боротьба буде тривати ще багато років. Їм потрібна наша підтримка та допомога. Долучайтеся до програми «Вільна земля» прямо зараз!


