Новини

Програма «Вільна земля» дісталася Чорнобиля.

Програма «Вільна земля» дісталася Чорнобиля.

Ми привезли партію амуніції для саперів ДСНС та лісників, які також є ідентифікаторами вибухонебезпечних предметів.

Українці добре пам’ятають, як саме через зону відчуження з перших днів повномасштабної агресії рухалися нескінченні військові колони росіян. Вони несли смерть та руйнацію.

Після втечі лише у місті Чорнобилі окупанти залишили по собі близько 2500 мінних пасток. Щільно заміновані навколишні ліси, багато там і нерозірваних снарядів. Через це в заповідниках гине чимало тварин, зокрема й червонокнижних.

Звірі часто потрапляють на мінні розтяжки. Вибухи призводять до пожеж та подальшої детонації. Гасіння вогню вкрай ускладнено, знову ж таки, через мінну небезпеку.

Лісники, пожежники, сапери щодня стійко протистоять лиху. Їхня боротьба буде тривати ще багато років. Їм потрібна наша підтримка та допомога. Долучайтеся до програми «Вільна земля» прямо зараз!

Related Posts