Новини

«Обережно! Міни!»

«Обережно! Міни!»

«Обережно! Міни!» — на жаль, сьогодні зовсім не рідкість зустріти червоні таблички з подібними застереженнями.

Зазвичай сапери розміщують такі знаки на межах замінованих територій. Їх часто доповнюють стрічками чи іншими помітними сигналами. Застереження про небезпеку можуть виглядати по-різному. Це можуть бути і саморобні позначення — яскраві ганчірки, пляшки чи палиці.

Попередження про небезпеку — не прикраса чи елемент для господарства. Встановлені саперами маркери категорично не можна чіпати, переміщувати чи привласнювати. Пам’ятайте, що такі попереджувальні знаки відіграють критично важливу роль у захисті від вибухонебезпечних предметів. Вкотре нагадуємо: якщо натрапили на подібну позначку — не наближайтесь!

А щоб знаків про мінну небезпеку поменшало, долучайтесь до благодійних ініціатив програми «Вільна Земля»! Розмінуємо Україну разом!

Related Posts