Новини

Участь представників фонду в Rebuild.ua

Участь представників фонду в Rebuild.ua

15 та 16 липня у Львові відбувся Міжнародний форум відбудови України REBUILD.UA LVIV 2022. Як розмінування допомагає відновлювати економіку країни? Про це доповідали спікерки програми «Вільна земля».

«Благодійний фонд Банку Львів шукав актуальний проєкт стратегічного масштабу з довгостроковою перспективою. Ми бажаємо допомагати країні і під час війни, і після перемоги. Ми обрали для себе тему розмінування, бо вона має гуманітарну, економічну та екологічну основу. Передусім ми активно діємо, щоб зберегти життя людей. А також допомагаємо бізнесу повертати для господарчого використання виробничі території, що усіяні нерозірваними мінами і снарядами — зокрема, в агросекторі. Ще одна проблема, про яку нині мало говорять, — це екологічна загроза. Вона пов’язана з руйнуванням ґрунтів та їхнім хімічним забрудненням через артилерійські та ракетні удари. З усім цим ми будемо працювати в межах нашої програми “Вільна земля”», — зазначила лідерка програми «Вільна земля» та маркетинг-директорка Банку Львів Анна-Марія Романчук.

«Успіх реалізації благодійної ініціативи — в ефективній співпраці відповідального бізнесу та держави. За підтримки нашої програми «Вільна земля» на базі ДСНС України стартував цільовий курс із підготовки ідентифікаторів вибухонебезпечних предметів. Таким чином, з числа небайдужих українців ми створюємо громадянську допомогу саперам на місцях — передусім в аграрних районах, що віддалені від великих міст. Я вважаю цей проєкт інфраструктурним. Природно, що до нього через власний Благодійний фонд долучився Банк Львів», — поділилася баченням членкиня Наглядової ради Благодійного фонду Банку Львів Уляна П’ятак.

Програма «Вільна земля» продовжує залучати до своїх лав небайдужих українців та відповідальний бізнес. Разом ми розмінуємо Україну!

Related Posts